Krótka historia - czyli kilka słów o nas

Rok założenia 2002 – zaufaj doświadczeniu.

Firma powstała w 2002 roku jednak zanim ją założyliśmy przez wiele lat pracowaliśmy w innych firmach o profilu IT nabywając w nich umiejętności i doświadczenie.

W 2002 roku podjęliśmy decyzję o otworzeniu własnej działalności i uruchomieniu sklepu komputerowego w Nowej Soli. Szybko okazało się, że nasze podejście do klienta, umiejętności i oferta spotkały się z pozytywnym przyjęciem, a my sami zyskaliśmy grono wiernych klientów.

W między czasie cały czas rozszerzaliśmy zakres swojego asortymentu i usług. Na dzień dzisiejszy serwisujemy praktycznie każdy sprzęt komputerowy, oprogramowanie, serwery sieci komputerowe. Oprócz sprzedaży i usług serwisowych rozbudowaliśmy ofertę o tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, oraz usługi hostingowe.

W 2012 roku przystąpiliśmy do sieci profesjonalnych sklepów komputerowych SFERIS – jako autoryzowany partner. Dzięki wstąpieniu do tej sieci sklepów komputerowych udało nam się zaoferować jeszcze większy asortyment sprzętu, w jeszcze niższych cenach.

© 2016 Data-Serwis